Fixtures

Blacksox

 

All Matches at Plock Court

     

Bluesox

 

All Matches at Leisure@

   
Date  Time

Opposition

            Date Time Opposition  
7th Sept  TBC Tournament     7th Sept TBC Tournament  
14th Sept  15:30 Challengers Jets     14th Sept  11:00 Tigers  
21st Sept 11:00 Survivors Devils     21st Sept 09:30 Freestylers Shadows  
28th Sept 12:30 Stroud Cobras     28th Sept   No Match  
12th Oct 14:00 Upton Ladies     12th Oct 09:30 Severn Stars  
19th Oct 12:30 Nomads A     19th Oct 12:30 Cirencester Aqua  
16th Nov 15:30 Challengers Comets     16th Nov 11:00 Survivors Dragons  
23rd Nov 11:00 Hucclecote Storm     23rd Nov 14:00 Cotswold Comets  
30th Nov 14:00 United Eagles     30th Nov 15:30 Randwick Flames  
7th Dec   No Match     7th Dec 09:30 Stroud Pythons  
14th Dec 14:00 BC Warriors     14th Dec 11:00 Glos Ladies Emeralds  
4th Jan 15:30 Challengers Jets     4th Jan 11:00 Tigers  
11th Jan 12:30 Survivors Devils     11th Jan 14:00 Freestylers Shadows  
18th Jan 12:30 Stroud Cobras     18th Jan 11:00 Stroud Pythons  
1st Feb 14:00 Upton Ladies     1st Feb 11:00 Severn Stars  
8th Feb 12:30 Nomads A     8th Feb 12:30 Cirencester Aqua  
29th Feb 15:30 Challengers Comets     29th Feb 09:30 Survivors Demons  
7th Mar 11:00 Hucclecote Storm     7th Mar 14:00 Cotswold Comets  
14th Mar 14:00 United Eagles     14th Mar 15:30 Randwick Flames  
28th Mar 15:30 BC Warriors     28th Mar 11:00 Glos Ladies Emeralds  
                 
                 

Whitesox

    @  

Redsox

    @
7th Sept TBC Tournament P   7th Sept TBC Tournament P
14th Sept 11:00 Lyndean P   14th Sept 14:00 Glos Ladies Diamonds P
21st Sept 14:00 Glos Ladies Topaz P   21st Sept 15:30 Seven Up B P
28th Sept 11:00 Glos Ladies Diamonds P   28th Sept 10:30 Stroud Vipers T
12th Oct 12:30 Seven Up B P   12th Oct 10:30 United Hawks T
19th Oct 14:00 Stroud Vipers P   19th Oct 12:00 Survivors Dragons T
16th Nov 14:00 United Hawks P   16th Nov 13:30 Challengers Stars T
23rd Nov 15:30 Survivors Dragons P   23rd Nov 13:30 Moody Blues T
30th Nov 09:30 Challengers Stars P   30th Nov 12:00 Freestylers Eclipse T
7th Dec   No Match     7th Dec   No Match  
14th Dec 12:00 Moody Blues T   14th Dec 10:30 Cheltenham Ladies Phoenix T
4th Jan 13:30 Freestylers Eclipse T   4th Jan 15:30 Randwick Sparks P
11th Jan 13:30 Cheltenham Ladies Phoenix T   11th Jan 14:00 Cirencester Terra P
18th Jan 12:00 Randwick Sparks T   18th Jan   BYE P
1st Feb 10:30 Cirencester Terra T   1st Feb 09:30 Hucclecote Thunder P
8th Feb   BYE T   8th Feb 11:00 Challengers Galaxy P
29th Feb 15:30 Hucclecote Thunder P   29th Feb 12:00 Glos Ladies Topaz T
7th Mar 14:00 Challengers Galaxy P   7th Mar 11:00 Lyndean P
14th Mar 12:30 Churchdown Ladies Redsox P   14th Mar 12:30 Churchdown Ladies Whitesox P
                 

P is Plock Court   T is Tommies